„Reedukacja” Platynową Płytą

Debiut na 1 miejscu zestawienia OLiS


2011.03.11

opublikował:

„Reedukacja” Platynową Płytą

Dobra informacja nadeszła z Poznania: Kolejny raz w tak krótkim odstępie czasu przyszło nam się dzielić z Wami niezwykłą informacją.



Album zespołu Slums Attack „Reedukacja” osiągnął status Platynowej Płyty 5 dni po fizycznej premierze krążka.




Peja: „Nasi fani po raz kolejny pokazali klasę sięgając po 30 tys. sztuk pojedynczych egzemplarzy. To niecodzienne zjawisko w kategorii muzyki rap pozwala nam optymistycznie patrzeć w przód, wiedząc iż polski słuchacz w dobie piractwa internetowego i hejtingu udowadnia, że muzyka jest nadal ważna windując w niecały tydzień „Reedukację” do statusu platyny i pierwszego miejsca w zestawieniu OLIs. A wszytko to bez jednego teledysku i promocji w dużych mediach.



Do zobaczenia na koncertach!

Gratulujemy tym bardziej, iż proponowaliśmy Rychowi różne działania na CGM.pl związane z „Reedukacją” w chwili, gdy krążek miał swoją premierę na rynku, i żałujemy, że z nadmiaru zajęć nie mógł z nich skorzystać. Ale, co się odwlecze, to nie uciecze.

Pełne zestawienie TOP 50 OLiS (dość ciekawe w tym tygodniu) zaprezentujemy wam w jutrzejszym wydaniu CGM.pl.

Polecane