![Kanye West ocenia występ Kendricka Lamara podczas Super Bowl Kanye West ocenia występ Kendricka Lamara podczas Super Bowl](https://www.cgm.pl/wp-content/uploads/2021/10/Kanye-West-P.-Tarasewicz-2-670x390.jpg)
Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl
Kanye West wyznał, że jest fanem wczorajszego występu Kendricka Lamara w przerwie meczu Super Bowl, nazywając go „jego ulubionym” od czasu kultowego występu Michaela Jacksona w 1993 roku.
– Kilka osób pytało mnie: Co myślisz o Kendrick Lamar Halftime Show? i naprawdę mi się podobało. To był mój ulubiony Halftime Show od czasów Michaela Jacksona, którego ledwo pamiętam, oglądałem tylko fragmenty – stwierdził Kanye.
– To było bardzo proste. Flaga była świeża. Ssposób w jaki poruszały się głowy ludzi. Byłem wstrząśnięty. To jest takie super świeże. Sterowanie głosem mężczyzny i całą resztą. Oczywiście podsycali kontrowersje wokół tego, czy on zagra „Not Like Us”. A na koniec słyszałem, jak ludzie mówili, że to najgorszy pokaz w przerwie meczu, a ja po prostu pomyślałem: Każdy, z kim rozmawiałem w prawdziwym życiu, powiedział, że to najlepsze show w przerwie meczu.Byłem w szoku, to jest super świeże – dodał Ye.
SPRAWDŹ TAKŻE: Kendrick Lamar i SZA na koncercie w Polsce. Artyści odwiedzą nas już latem.
Przypomnijmy, że Kendrick Lamar jest pierwszym w historii Super Bowl Halftime Show, solowym raperem, który był gwiazdą tego międzynarodowego show.
Chociaż wcześniej raper potwierdził, że dołączy do niego SZA, Kendrick Lamar przywiózł ze sobą również kilka dużych gościnnych niespodzianek – Samuel L. Jackson był narratorem występu rapera, a Serena Williams pojawiła się, by zatańczyć do „Not Like Us”.
Lamar rozpoczął swój występ utworem „Bodies”, zapowiadającym „GNX”, po czym przeszedł do „Squabble Up”, „HUMBLE.”, „DNA.” i „Euphoria”.
„Chciałbym zagrać ich ulubioną piosenkę, ale wiesz, że oni lubią pozywać” – zażartował podczas występu Kendrick, nawiazując do Drake’a i numeru „Nor Like Us”.
Kendrick ostatecznie wykonał „Not Like Us”, ale dopiero po tym, jak SZA dołączyła do niego w utworach „Luther” i „All The Stars”.
Na zakończenie występu do Kendricka dołączył producent-DJ Mustard, aby wykonać utwór „TV Off”.
Przypomnijmy, że Lamar wystąpił już wcześniej w programie Halftime jako gość podczas gwiazdorskiego występu Dr. Dre w 2022 roku, w którym wystąpili również Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem i 50 Cent.
W zeszłym roku gwiazdą występu w przerwie meczu Super Bowl był Usher, do którego na scenie dołączyli Alicia Keys, H.E.R. i Will.i.am. W 2023 roku Rihanna zagrała podczas Super Bowl Halftime Show, a jej występ stał się najchętniej oglądanym show w historii.
Kendrick Lamar zagrał podczas Super Bowl Halftime Show:
‘Bodies’
‘Squabble Up’
‘HUMBLE.’
‘DNA.’
‘Euphoria’
‘Man At The Garden’
‘Peakaboo’
‘Luther’ ft. SZA
‘All The Stars’ ft. SZA
‘Not Like Us’
‘TV Off’ ft. Mustard