Białas zdissował Bedoesa

"Nie kozacz, bo oprócz paniki, to ty nie przeżyłeś żadnego napadu".


2025.04.18

opublikował:

Białas zdissował Bedoesa

Białas pojawił się w nowym odcinku cyklu „64 Bars” i – jak można było się domyślić – nie gryzł się w język. Raper rozwiał nadzieje tych, którzy liczą na powroty byłych graczy SBM Labelu, stwierdzając: „SB Maffija nie spotka się już starym składem jak Paktofonika”.

Podejrzewamy, że nie ze wszystkimi byłymi graczami SBM Białas jest skonfliktowany, ale wiemy też – i nikt nie ukrywa, że jest inaczej – że nie z każdym relacje układają się dobrze. Białas ma za sobą krótki beef z White’em, teraz wygląda na to, że zaatakował szefa ekipy 2115 – Bedoesa.

„Nie kozacz, bo oprócz paniki, to ty nie przeżyłeś żadnego napadu”

W kawałku „G” z mixtape’u „Maffija jest na zawsze” Bedoes stwierdził, że „został nomadem”. Wydaje się, że właśnie do tego wersu odnosi się Białas.

„Uważaj, co mówisz do ludzi, którzy w życiu przeszli więcej od nomadów / Nie kozacz, bo oprócz paniki, to Ty nie przeżyłeś żadnego napadu / Nie przeszkodzisz mi i nie możesz pomóc, jest u mnie git, właśnie przyszedł bonus / Zdobyłem szczyt, zrobiłem kwit, a teraz nic — wracam do domu”.

Czy Bedoes odniesie się w jakikolwiek sposób do linijek Białasa? Zobaczymy.

Polecane