3 tygodnie temu
"Gdy próbujesz sobie zrobić drzemkę po próbie, a obok mieszka Doda"
"Dziękujemy za tak piękny odbiór naszego duetu!”
Agnieszka zwróciła się do publiczności i niespodziewanie skomentowała występ Dody