Share Tweet Prezentujemy singiel Dziun pt. „Chihuahua”. CD z tym utworem można było otrzymać od Magdy podczas Gali rozdania nagród Viva Comet 2011 w Warszawie.
2011.02.25
opublikował: Artur Rawicz
George Kittle ujawnia zaskakującą prośbę pary
2 godziny temu
Głośna sprawa przeciwko Spotify zakończona korzystnym wyrokiem dla platformy
3 godziny temu
SOAD przygotowuje niespodziankę dla fanów przed europejską trasą koncertową
4 godziny temu
„Wonderwall” ponownie podbija listy odtworzeń
Kim Scott nie stawiła się w sądzie
5 godzin temu
Doda o znajomościach ze światem gangsterów