CGM

„chillwagon jako zespół już nie nagrywa, więc aktualnie czuję przynależność do Ekipy”

Zaskakujące wieści z obozu chillwagonu.

2023.05.11

opublikował:

chillwagon fot. Przemek Pro

fot. Przemek Pro

Fani, którzy liczyli na trzeci album chillwagonu, muszą chyba nastawić się na to, że takie wydawnictwo nie powstanie. Tak przynajmniej wynika z deklaracji Qrego, który związał się zawodowo z Frizem.

Sama współpraca Qrego i Friza nie jest żadnym zaskoczeniem. Reprezentant chillwagonu pojawił się już w kawałku „Zayebiście” Ekipy, Friz z kolei był jednym gościem zaproszonym na „Afrykę” nowego projektu Qrego Trzech Króli. Teraz panowie wspólnie z Wersow odbudowują Ekipę.

chillwagon jako zespół już nie nagrywa, więc aktualnie czuję przynależność do Ekipy. Z racji tego, ile czasu spędzam z ludźmi z Ekipy działając z nimi. Przede wszystkim dobrze się z tym czuję. (…) Najpierw był teledysk z Mini Majkiem, na który przyjechał Przemo. Poznał się ze wszystkimi i zaczął z nimi działać pomalutku, szczebelkami. Stał się twórcą, a teraz nagle jeszcze ja dobijam. To jest niesamowite, bo nigdy bym nie pomyślał, że tak się potoczy życie. To było mega spontaniczne – powiedział w rozmowie z Wersow Qry.